Srovnání hypoték 2024

Naši hypoteční specialisté vyjednávají pro své klienty individuální slevy a výsledná sazba u vybrané banky tak může být nižší, než sazba základní. Doporučí Vám také vhodné hypoteční produkty a délku fixace úrokové sazby. Nejnižší sazba totiž často neznamená nejvýhodnější hypotéku, zvlášť pokud úrokové sazby klesají.

POPTAT NIŽŠÍ SAZBU

Srovnání standardních úrokových sazeb naleznete zde: 

.

Výstup ze srovnávače sazeb hypoték není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, při výpočtu byly zohledněny vámi zadané údaje. Výsledky vycházejí z dat, která nám poskytly pouze zde uvedené banky. Reprezentativní příklad hypotéky zprostředkované HYPOASISTENT: Výše úvěru 2 500 000 Kč, se splatností 20 let (240 splátek), s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49 % p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN (roční procentní sazba nákladů) je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 178 495 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vycházejí z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Služby HYPOASISTENT jsou bezplatné, a proto do propočtu RPSN nevstupuje žádná odměna za zprostředkování úvěru. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

.

Chcete poslat PROFI SROVNÁNÍ včetně individuálních slev?

Spočítat moji hypotéku

nejnižší úrokovou sazbu
odhad nemovitosti zdarma
možnost mimořádných splátek
pojištění hypotéky
garanci úrokové sazby