Pojištění

Naši pojišťovací specialisté Vám nabídnou výhodné podmínky pojištění včetně exklusivních slev dojednaných pouze pro klienty naší společnosti. Zajistí za Vás rovněž veškerou administrativu vč. případných vinkulací.

Proč se nechat pojistit?

Život je plný neočekávaných situací. Pojištěním majetku, života či zdraví získáváte jistotu, že v případě nepředvídatelné události získáte Vy, anebo Vaši blízcí příslušnou finanční kompenzaci. Máte-li hypoteční úvěr a sjednáte-li si pojištění proti neschopnosti splácet, eliminujete nepříjemné následky případné ztráty zaměstnání anebo zdravotních problémů, které Vám znemožní dostát svých závazků vůči bance.

Proč si nechat poradit?

Pojistných produktů a jejich různých kombinací existuje nepřeberné množství. Jen profesionál, který s těmito produkty pracuje dnes a denně, se dokáže v nabídce dobře orientovat a umí pro klienta kvalifikovaně vybrat nejvhodnější produkt. Špatná volba pramenící z unáhleného rozhodnutí může klienta přijít velice draho.

Pojištění s jistotou...

Domluvte si s námi schůzku. Pojišťovací specialista rychle analyzuje Vaši situaci a Vaše potřeby a navrhne nejvhodnější řešení. Zvolený pojistný produkt pak za Vás v pojišťovně zajistí včetně veškerého "papírování". Na Vás bude jen podpis pojistné smlouvy.

 

Napište nám