Historie a současnost

Značka HYPOASISTENT vznikla v roce 2010 jakožto prémiová značka v oboru hypotečního financování. Klienti i obchodní partneři oceňují zejména odbornost a profesionalitu makléřského týmu, který má více než 15 let zkušeností s financováním rezidenčních nemovitostí.

HYPOASISTENT je dnes oceňovanou makléřskou společností specializující se oblast hypotečního financování pro českou i zahraniční klientelu a na hypoteční servis pro klienty developerských projektů.

HYPOASISTENT je smluvním partnerem 16 hypotečních bank a stavebních spořitelen. Díky tomu může klientům nabídnout zcela objektivní srovnání hypoték jednotlivých bank a představit optimální varianty financování.

Díky kvalitnímu portfoliu, vysokému objemu produkce a úrovni zpracování úvěrových složek jsou pro klienty HYPOASISTENT připravené sleciální slevy na úrokových sazbách a poplatcích. Klienti se nemusí starat ani o potřebné „papírování“, maximum vyřídí hypoteční specialista samostatně. Ten je klientovi k dispozici i při čerpání úvěru a na konci fixace úrokové sazby, kdy pomůže s bankou dojednat výhodné podmínky i pro další fixační období.

HYPOASISTENT je členem Asociace hypotečních makléřů ČR a hrdým nositelem certifikátu „FÉR Hypotéka“.