Služby realitním kancelářím

Jsme hypotečním partnerem mnoha realitních kanceláří po celé České republice. Díky nám znají realitní makléři realizovatelnost daného obchodu prakticky okamžitě a klienti našich realitních partnerů pak získávají hypoteční služby nejvyšších kvalit.

Každý klient uvažující o koupi nemovitosti, se zajímá především o způsob jejího financování. Kompletní a přesné informace o všech možnostech řešení daného případu jsou pro úspěšný prodej klíčové, což v nynější době, kdy banky díky nové legislativě zpřísňují podmínky pro poskytnutí hypoték, platí dvojnásob. S našimi hypotečními specialisty však dokážeme vyřešit i nestandardní případy, které se mohou zdát jako nerealizovatelné či značně problémové. Naše každodenní, úzká spolupráce s bankovními domy je zárukou rychlého a efektivního řešení, ze kterého profituje jak realitní kancelář, tak klient. Dokážeme řešit hypotéky i pro podnikatele či pro cizince. Hovoříme několika cizími jazyky.

Je zbytečné nechat klienty bloudit po bankách a úřadech. Rádi se o vše postaráme a zajistíme hladký proces celého financování. Naše realitní partnery pravidelně informujeme o průběhu úvěrového případu, promptně reagujeme na jejich dotazy a požadavky.

Budeme potěšeni, budete-li nás kontaktovat pro více informací.