Victoria Košíře - nový projekt v Praze 5

Bytový dům je výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Košíř, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby. Uvnitř tří navzájem propojených budov vznikne soukromý park se zahradou, který nabídne příjemný odpočinek majitelům a jejich rodinám.

V projektu bude 65 bytů a 3 ateliéry o dispozicích 1+kk až 4+kk od 42 m2 do 132 m2 v 7 podlažích. V přízemí bytového domu se bude nacházet i 1 nebytový prostor. Samozřejmostí je dostatečný počet sklepů a parkovacích stání v podzemní garážové hale. Byty jsou ideální nejen pro rodiny, ale i pro zájemce o vlastní bydlení všech věkových kategorií, kteří hledají byt v klidné rezidenční čtvrti. Díky atraktivnosti lokality a jejímu potenciálu do budoucna jsou byty v projektu Victoria Košíře také vhodnou investiční příležitostí.

Téměř každý byt má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Z většiny bytů se nabídnou úchvatné výhledy nejen na Prahu, ale i do zeleně v okolí. Stejně tak jako další projekty společnosti Real-Treuhand, bude i Victoria Košíře charakteristická vysokou kvalitou provedení a vyšším standardem zařizovacích prvků.

V blízkosti stavby se nachází hned několik parků, jako například Cibulka, Kavalírka, Klamovka a v neposlední řadě přírodní památka Vidoule, tvořící svými lesy významný krajinný prvek. Ne nadarmo se Košířím říká plíce Prahy.

I přesto, že historické centrum je na dosah, Košíře si stále uchovávají svůj původní nezaměnitelný kolorit.

V nejbližším okolí je veškerá občanská vybavenost, základní i mateřská škola, gymnázium, obchody i sportovní centrum. Tramvajová zastávka Kavalírka je pouhých pár kroků. Do nákupního centra Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl se dostanete za necelých 10 minut.