Ocenění Vitality Rezidence v soutěži Best of Realty 2018

Společnost SATPO získala 3. místo v soutěži „Best of Realty – Nejlepší z realit“ v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu za developerský projekt Vitality Rezidence. Slavnostní vyhlášení již 20. ročníku proběhlo v Kongresovém centru v Praze, dne 14. listopadu 2018, a to i za účasti zástupců České národní banky.

Developerský projekt Vitality Rezidence byl oceněn porotou zejména za celkový koncept, který přesahuje běžný standard nabídky kvalitního bydlení v atraktivní lokalitě. Rezidentům tohoto polyfunkčního objektu se nabízí k využití společenské prostory určené pro volnočasové aktivity a služby široké škály pro komfortní život. Příkladem jsou společná párty zóna s kuchyní, fitness pohybové centrum, klubový lounge, kinosál či venkovní hřiště. Sociální, asistenční a zdravotní služby včetně služeb recepce představují skutečnou investici do aktivního života. „Váš domov. Vaše tempo. Váš život.“

Soutěž Best of Realty oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky a patří mezity nejprestižnější ve svém oboru. V letošním roce bylo nominováno celkem 58 projektů, které hodnotila sedmičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Korporátní bankovnictví). Členy poroty byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitosti (ARTN) a dalších profesních sdruženi, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společnosti.

Rezidenční projekty menšího rozsahu

1. místo Truhlárna, Praha 6; developer: skupina T.E; architekt: under-construction architects

2. místo LakePark Residence, Staré Splavy; EBM Partner; Expert Building Management)

3. místo Vitality Rezidence, Praha 5; SATPO; Schindler Seko Architekti

O nominaci „Nejlepší z realit 2018" se mohly ucházet stavby dokončené na území České republiky po 1. lednu 2017, a to v kategoriích Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Obchodní centra, Hotely a Skladové a průmyslové areály. Je udělována i zvláštní cena poroty za projekt, který za uplynulý rok jedinečným způsobem přispěl k rozvoji českého trhu s nemovitostmi či architektury a pozvedl kvalitu blízké lokality. Uděluje se i Cena čtenářů, kdy prostřednictvím hlasovací stránky mohli dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorie také laici a vyjádřit tak „vox populi".

Více o soutěži a výsledky v jednotlivých kategoriích naleznete na www.bestofrealty.cz