Nové byty na Žižkově nabídne rezidenční projekt Vitkovia Centrum

Nový designový dům Vitkovia Cetrum na Praze 3 nabízí byty s fantastickým výhledem na Prahu, ateliéry i kancelářské prostory. Bezproblémové parkování na Žižkově je zajištěno díky podzemním garážím přímo v domě. Projekt bude dokončen ve 4. kvartálu roku 2023 a exkluzivním prodejcem bytů je pražská realitní kancelář LEXXUS.

Designový dům VITKOVIA CENTRUM je situován na Praze 3, v srdci starého Žižkova v těsné blízkosti parku Vítkov.

Moderní 6 podlažní dům s podkrovím je citlivě zasazený do původní historické zástavbya vytváří harmonický celek. Projekt se nachází na křižovatce mezi ulicemi Husitská, Pod Vítkovem a Prokopova. Přízemí domu s prosklenými výlohami je určeno pro komerční využití - kavárny, obchody a služby. Ve 2. podlaží se nachází kancelářské prostory a od 3. podlaží výš je dům výhradně bytový. Většina jednotek, včetně kancelářských, disponuje balkóny nebo terasou. Díky podzemním garážím je pro majitele nemovitostí zajištěno bezproblémové parkování 24/7.

„Je krásné být součástí živelné proměny historické Prahy. Nové projekty obohacují ty původní a naše metropole je krásnější a lepší místo pro život,“ říká Denisa Višňovská z LEXXUS a doplňuje: “VITKOVIA CENTRUM je jedním z projektů, na které jsme jako prodejce realit hrdí a věříme, že si najde spokojené majitele a nové občany Prahy 3.“