LEXXUS rozdává 50 miliónů Kč ve slevách

Slevová akce s názvem LEXXUS Days 2015 se uskuteční 21.10. – 22.10. 2015 v prodejním centru LEXXUS. Klient, který v těchto dnech navštíví prodejní centrum, obdrží voucher na speciální slevu na nákup bytu ve vybraném projektu do 14 dnů od konání této akce.

Společnost LEXXUS nabízí více než tisíc pět set nových bytů a rodinných domů v různé fázi přípravy či výstavby v desítkách rezidenčních projektů ve všech pražských lokalitách a odlišných cenových segmentech. V rámci akce LEXXUS Days mohou klienti získat ucelené informace o všech těch to nemovitostech na jednom místě.

Kromě zmíněných slev budou mít příchozí klienti možnost využít také další výhody od parterů akce: společností Cesare, HYPOASISTENT, Marimex, Oresi, Siko koupelny a kuchyně a společnost KOUPELNY Ptáček. Mediálními partnery akce jsou portály a magazíny o bydlení: NOVÉ BYDLENÍ, BYDLENI.cz, Kde chci bydlet.cz a REALCITY.

„V uvedených dnech budou v Prodejním centru LEXXUS připraveny veškeré materiály a informace k jednotlivým projektům. Vzhledem k vysokému zájmu doporučujeme klientům, aby si domluvili schůzku s předstihem,“ vysvětluje Denisa Višňovská, Partner LEXXUS. Po celou dobu akce budou k dispozici klientům agenti LEXXUS i makléři HYPOASISTENT, kteří poradí s výběrem financování.

Společnost Cesare kromě dalších benefitů pro příchozí klienty věnuje hlavní výhru do tipovací soutěže v rámci akce LEXXUS DAYS – luxusní křeslo v hodnotě více než 30 000 Kč. „Jedná se o zcela výjimečný kus italského nábytku, s osobitostí a stylem,“ dodává Libuše Jelenová, jednatelka Cesare.

Společnost Marimex pak věnuje pro druhého výherce domácí infrasaunu. „Infrasauny se již brzy stanou běžnou součástí moderní domácnosti. Kdo z nás by neměl rád chvíli, kdy po náročném dni, za sebou zavře dveře domova a udělá si chvíli pro sebe a zároveň něco pro své zdraví,“ dodává Lukáš Jarý, zástupce společnosti Marimex.

Oresi – specialista na kuchyně pak slibuje příchozím klientům slevu ve výši až 57% z maloobchodních cen na kuchyňský nábytek a spotřebiče. Klienti mohou vybírat celkem ze tří typových řad v různých cenových relacích: Dolti, Livanza a Bauformat. „Uspokojíme tak individuální požadavky všech našich klientů,“ vysvětluje Josef Miřácký, zástupce Oresi.

Společnost SIKO koupelny a kuchyně nabídne v rámci LEXXUS Days prvním pěti stům příchozím klientům slevu 10% na koupelny a 5% na kuchyně. „Slevu bude možné uplatit na pobočkách Zličín, Černý most a Jesenice,“ doplňuje podmínky slevy Jitka Havelková, zástupce SIKO koupelny a kuchyně.

Hypoteční makléři HYPOASISTENT nabídnou v rámci LEXXUS Days příchozím klientům kromě poradenského servisu zdarma přímo na místě i další benefity. „Do jednoho měsíce od skončení akce mohou klienti u HYPOASISTENT využít mimořádnou slevu na úrokové sazbě platnou pro projekty nabízené v rámci LEXXUS Days, nebo například odhad bytu zdarma,“ vysvětluje Pavel Bultas, ředitel HYPOASISTENT.

KOUPELNY Ptáček, specialista na nabídku z oblasti sanitární keramiky, obkladů, dlažeb, baterií a doplňků nabízí v rámci LEXXUS Days příchozím klientům slevu ve výši 40%. „Tato sleva se vztahuje na koupelnové doplňky výrobců CONCEPT a KEUCO,“ upřesňuje Václav Vančura, zástupce KOUPELNY Ptáček.

Prodejní centrum LEXXUS je umístěno v centru Prahy u nám. Republiky, na adrese V Celnici 5.