Hypotéky pod 3% umíme zajistit už dnes

Značka HYPOASISTENT vznikla v roce 2010 jakožto prémiová značka v oboru hypotečního financování. Během let se stala oblíbenou zejména díky hypotečním službám pro developerské projekty. Na otázky odpovídají zakladatelé Dagmar Maradová a Pavel Bultas.

Co dnes hypoteční klienti potřebují?

V současné turbulentní době vyvstala nová potřeba a tou je zlepšit dostupnost financování pro hypoteční klienty. Vysoké měsíční splátky mohou část klientů odradit. Proto je zásadní správný výběr banky a snížení úrokové sazby. Při sazbě pod 3% totiž vychází koupě nového bytu stejně dobře, jako platba nájmu. Díky nízké sazbě a nízkým měsíčním splátkám klient snáze dosáhne na vyšší hypotéku a rodinný měsíční rozpočet zůstane fit. Ve spolupráci s některými developery umíme klientům takto nízké sazby zajistit už dnes.

Čím jsou vaše hypoteční služby zajímavé pro developery?

Developerský projekt je běh na dlouhou trať a potřebuje spolehlivé partnery. Na začátku, když se projekt připravuje, i na konci, kdy je potřeba rychle vyčerpat hypotéky a doplatit projektový úvěr. Co ale vždy bylo, je a bude základem naší práce je pro-obchodní přístup a vstřícná komunikace. Dbáme na to, abychom byli developerovi i klientovi okamžitě k dispozici a nasloucháme jim. V našem týmu naleznete bankovní úvěráře, riskaře, odhadce, ekonomy a právníky. A tato komplexnost znalostí dává klientovi jistotu spolehlivého řešení. Uvědomujeme si, že dnešní doba je z velké části právě o rychlosti a spolehlivosti informací – ať už se jedná o financování komplikovaných podnikatelů, cizinců nebo když klient kupuje třeba rozestavěnou (nebytovou) ubytovací jednotku.

Mají vaši klienti lepší podmínky, než by získali ve své bance sami?

Ano, a to nejen díky nižším sazbám. Zejména díky rychlosti a větší úspěšnosti při schválení úvěru. Pomáhají nám k tomu mnohaleté zkušenosti a inovativní IT systémy – moderní srovnávače metodik a hypokalkulačky. Jistotu nejlepších podmínek hypotéky získáte totiž srovnáním všech možných variant. Spolupracujeme proto s bankami a společně připravujeme pro klienty developerských projektů speciální slevy na úrokových sazbách a poplatcích. Naši klienti se navíc nemusí starat ani o odhad nemovitosti a nezbytné „papírování“. Maximum vyřídíme samostatně a rychleji.