Hypoteční kalkulačka

Kromě klasické hypoteční kalkulačky pro výpočet měsíčních splátek je velmi oblíbená hypoteční kalkulačka pro výpočet bonity. Orientační propočet bonity zvládneme on-line okamžitě, precizní rozbor však vyžaduje odbornou znalost hypotečního makléře, který nezbytné výpočty provede po vyplnění a odeslání formuláře. Klient tak rychle získá přehled o možném způsobu financování a současně také aktuální nabídky jednotlivých hypotečních bank.
Hypoteční kalkulačka pro výpočet splácení klientům znázorňuje, jak je hypotéka umořována v čase. Můžete si zde spočítat i zbývající výši hypotéky po skončení fixace.
Jelikož nejnižší sazba neznamená vždy nejlevnější hypotéku, je důležité vzít v úvahu i další související náklady. Srovnávací hypoteční kalkulačka pomůže rychle porovnat cenové nabídky více bank. Pro komplexní posouzení nabídek doporučujeme využít kontaktního formuláře na makléře, který nabídky bank vyhledá, porovná a vyjedná možné slevy a případné výjimky.
Novou generaci hypoteční kalkulačky přinesl portál Hypoteční-kalkulačka.org, který představil další inovaci. Hypoteční kalkulačka na výběr banky vybere hypoteční banky, které nabízejí vhodné produkty k financování záměru klienta. Hypoteční kalkulačka na výběr banky pomůže vyhledat vhodnou banku pro hypotéku na koupi pozemku, na stavbu domu nebo dřevostavby, hypotéku na koupi bytu či na získání družstevního bytu nebo ateliéru.