Hrubá stavba Astrid Garden v Holešovicích dokončena

UBM Development Czechia úspěšně dokončila hrubou stavbu rezidenčního projektu Astrid Garden v Praze 7 – Holešovicích, ve kterém vzniká 138 bytů a dvě obchodní jednotky. Komplex developer realizuje s mezinárodně uznávanou ekologickou certifikací BREEAM a v rámci udržitelnosti klade důraz na využívání obnovitelných zdrojů a snižování spotřeby energií. Součástí projektu jsou privátní zahrady, střešní terasy a uzavřený, klidný a na zeleň bohatý vnitroblok. Výstavba Astrid Garden probíhá od listopadu 2021 a její dokončení je plánováno na druhou polovinu roku 2024. Prodej projektu, který navrhlo renomované architektonické studio Bogle Architects, zajišťuje exkluzivně realitní kancelář Lexxus Norton.

Rezidenční komplex Astrid Garden, obsahující sedm bytových novostaveb a jednu původní budovu procházející citlivou rekonstrukcí, dospěl do fáze hrubé stavby. Nyní probíhají instalace domovní techniky, práce na fasádě a dokončovací práce v interiérech. Péče bude věnována rovněž výsadbě zeleně, která je důležitým prvkem celého areálu, a to jak na střechách, tak ve společné zahradě ve vnitrobloku.

„Výstavba projektu Astrid Garden probíhá hladce, v souladu s harmonogramem. Naši klienti se mohou podívat na postup výstavby z terasy ve třetím patře sousední budovy Astrid Offices, kterou jsme zkolaudovali v roce 2021 a ve které máme také naši kancelář,“ říká Alice Slámová, marketingová a obchodní ředitelka společnosti UBM Development Czechia, a dodává: „Co se týká prodejů, zájem o energeticky úsporné byty v lukrativní čtvrti pražských Holešovic je velký. Aktuálně je vyprodána téměř čtvrtina bytů a registrujeme poptávku po malých jednotkách. V současné době máme speciální nabídku na sklep zdarma pro byty o velikosti 1+kk a 2+kk. Díky lokalitě, pestré nabídce a kvalitnímu provedení jsou nemovitosti vhodné jak pro vlastní bydlení, tak i na investici.“