Crestyl nabízí svým klientům dotovanou hypotéku s úrokem 1,99%

Crestyl přináší zájemcům o bydlení exkluzivní Dotovanou hypotéku Crestyl s úrokem pouhých 1,99 %, což je nejnižší úroková sazba, kterou je možné na českém trhu získat. Klienti skupiny Crestyl tak mohou každý měsíc ušetřit tisíce korun. Dotovanou hypotéku je možné využít na jakýkoliv byt či pozemek z nabídky skupiny Crestyl.
„Dotovaná hypotéka je na našem trhu zcela ojedinělým produktem. Chceme zájemcům o bydlení vyjít maximálně vstříc a usnadnit jim pořízení vlastního bydlení. To je nyní pro mladé dostupnější díky úsporám na měsíčních splátkách. Též jde o zajímavý produkt pro investory, kteří takto mohou získat „levné“ finance po období fixace. Rozhodli jsme se, že místo slev, které nabízejí prakticky všichni developeři, vyzkoušíme i úplně novou cestu,“ říká Radim Sayed, obchodní ředitel developerské skupiny Crestyl.
Klient, který se rozhodne dotovanou hypotéku využít, ušetří měsíčně tisíce korun. Například u hypotéky ve výši tři miliony Kč se splatností 30 let ušetří oproti průměrné hypotéce se sazbou 3,59 % p.a. celých 2549 Kč měsíčně.
Dotovaná hypotéka Crestyl je úročena 1,99 procenty s fixací na tři roky. Jedná se o nejnižší úrokovou sazbu, kterou je možné v současné době na českém trhu získat. Ke konci každého fixačního období lze učinit jakoukoliv mimořádnou splátku, úvěr doplatit nebo refinancovat. Dotovanou hypotéku je možné získat až do výše 80 % odhadní hodnoty zastavené nemovitosti. Hypotéka je zprostředkovaná společností HYPOASISTENT ve smluvní hypoteční bance pro daný projekt skupiny Crestyl.
Více informací je k dispozici na www.dotovanahypoteka.cz