Designérská soutěž "Navrhni halu pro ByTy Malešice"

Když se řekne vstupní hala bytového domu, představí si každý z nás něco jiného. Někdo se ocitne v proskleném prostoru s mramorovými dlaždicemi, druhý se zase přenese ve svých představách do barevného prostředí s neobvyklými obrazci.
Jak si představujete vstupní haly vy? Developer projektu ByTy Malešice společnost SIDI PRAGUE společně s architektonickou kanceláří CASUA vypisují designérskou soutěž Navrhni haly pro ByTy Malešice. K dispozici je vám 6 vstupních hal, které můžete ztvárnit dlesvých představ. Na vítěze soutěže vybraného porotou čeká nejenom realizace jeho návrhu všech 6 vstupních hal v projektu ByTy Malešice, ale i 50 000 Kč. Vítěz hlasování veřejnosti získá 2 zpáteční letenky do Londýna. Vylosovaný hlasující získá 2 zpáteční letenky do Barcelony.
Co pro to udělat? Stáhněte si podklady na stránkách www.soutezbytymalesice.cz a seznamte se s projektem ByTy Malešice na www.bytymalesice.cz. Soutěž probíhá od 22.6.2012 do 20.8.2012. Své návrhy můžete odevzdávat od 25.7.2012, nezapomeňte je doručit i vytištěné.
Více na: www.soutezbytymalesice.cz