BCD Group přichází s moderní technologií

Ve středu 22. června otevřela společnost Lexxus své nové prezentační prostory, které netradiční formou představují potencionálním zájemcům o nové bydlení projekt „Nad Rokytkou“ developerských společností BCD Group a Broomwell Developments. Poprvé v České republice zde byla k vidění multimediální prodejní aplikace pro moderní tablety se systémem Android. Klient díky ní kdykoli získá přehled o aktuální ceně, či dostupnosti poptávaných bytů, i vizualizace konkrétního bytu, které si místo na papíře může odnést na flash disku. Prezentační prostory realitní kanceláře Lexxus obsahují také originální 3D model v měřítku 1:200 kombinující reálně ztvárněný návrh budov s abstraktně pojatým okolím provedeným v olšovém dřevě v kombinaci s bílou stafáží. Prezentaci dominuje expresivně laděný panel zobrazující území v okolí říčky Rokytky od akademického malíře Petra Mikulky doplněný o 3D plexi kvádry, evokující stávající i v budoucnu plánované etapy developerského projektu. Jednotlivé etapy mohou být rozsvěcovány pomocí androidové aplikace z tabletů.

Společnost BCD Group již v minulosti oznámila, že v okolí říčky Rokytky postaví v deseti etapách novou pražskou rezidenční čtvrť. U příležitosti stavebního dokončení vzorového bytu III. etapy nazvané „Rezidence Nad Rokytkou“ otevřela realitní kancelář Lexxus nové prezentační centrum plné multimediálních novinek, které zájemcům tento projekt představí. „Uvědomujeme si, že je pro klienta těžké, aby si představil byt v domě, který ještě nestojí. Ještě složitější je pro něho představit si širší okolí, ve kterém se bude dům nacházet a kde by v budoucnu měl žít. Naše interaktivní multimediální prezentace proto názorně a přitom originálním způsobem představuje urbanistické řešení dlouhodobého developerského záměru investiční a developerské skupiny BCD Group ve Vysočanech,“ říká David Shelef, jednatel BCD Group, která za projektem „Nad Rokytkou“ stojí.

Prezentační a prodejní místo projektu „Nad Rokytkou“ pro Lexxus připravila společnost ARCHMODELY, která zároveň stojí za naprogramováním první interaktivní androidové aplikace v oblasti real estate v České republice. „Návrhem a realizací prezentačních a marketingových aktivit pro developery se zabýváme řadu let. Víme, že klienta musí developerský projekt zaujmout hned v prvním okamžiku, kdy se s ním setká. Dnešní generace je však mnohem gramotnější, co se týká nových technologií a dokonce tyto technické vymoženosti doslova zařadila do svého životního stylu. To je třeba reflektovat i při návrhu prezentace moderního developerského projektu. Chceme, aby už samotné získání informací o projektu Nad Rokytkou bylo pro klienty stejně přirozené a uživatelsky komfortní jako například brouzdání po Facebooku či každodenní práce s tabletem,“ vysvětluje hlavní myšlenky prezentace pro Lexxus její autor, Ing.arch. Karel Svoboda ze společnosti ARCHMODELY. Webovou prezentaci doplňuje aplikace pro tablety se systémem Android, díky níž si klient z prodejního místa odnese všechny požadované podklady v elektronické podobě na flash disku.

Ve společnosti Lexxus je zájemcům o nový byt k dispozici několik tabletů se systémem android a nainstalovanou prodejní aplikací. Klient si zde navolí byt, který ho zajímá a následně si na flash disk pohodlně uloží všechna požadovaná data o dané nemovitosti. Z klientského centra si pak neodnáší papíry, ale detailní data jednoduše zobrazitelná na PC či počítači Mac. Do moderního konceptu prezentace developerských projektů zapadá i speciálně naprogramovaná produktová stránka projektu Nad Rokytkou na Facebooku.

Více na www.nadrokytkou.cz