Russian English česky

Hypoteční kalkulačka

Základní hypoteční kalkulačka vypočítá výši měsíční splátky. Hypoteční kalkulačka na výběr banky pomůže vybrat vhodné hypoteční banky porovnáním parametrů hypotéky. Hypoteční kalkulačka pro výpočet bonity ověří Vaše finanční možnosti a hypoteční kalkulačka na porovnání hypoték usnadní výběr nejlevnější varianty. Zůstatek úvěru po skončení doby fixace spočítá hypoteční kalkulačka ukazující průběh splácení.

Hypoteční kalkulačka - výpočet splátkyHypoteční kalkulačka - výběr banky


Účel hypotéky:
Výše hypotéky
% hypotéky z ceny
Velikost pozemku

Hypoteční kalkulačka - výpočet bonity

Hypoteční kalkulačka pro výpočet bonity ověří Vaše finanční možnosti. Orientační propočet zvládne hypoteční kalkulačka on-line a okamžitě, přesný výpočet vyžaduje odbornou znalost hypotečního specialisty, který nezbytné kalkulace provede po vyplnění a odeslání webového formuláře. Odesláním formuláře rychle získáte přehled o možném způsobu financování a současně také aktuální nabídky jednotlivých hypotečních bank. Hypoteční kalkulačka pro výpočet bonity zde.

Hypoteční kalkulačka - průběh splácení

Hypoteční kalkulačka pro výpočet průběhu splácení Vám znázorní, jak je hypotéka v čase splácena. Můžete si zde snadno spočítat i zbývající výši hypotéky po skončení fixace. Hypoteční kalkulačka - průběh splácení zde

.


Aktuality

6 | 9 | 2016 - Novinky v rámci daně z nabytí nemovitosti
V srpnu 2016 byla senátem schválena změna zákona o dani z na ...
29 | 2 | 2016 - Daně a hypotéka v roce 2016
Rok se s rokem sešel a mnoho z vás bude opět řešit daňové od ...

Nové bydlení

Modrý platan

Aplikace pro mobilní telefony

Nejnižší sazby hypoték

1,42% bez fixace 1,29% fix 3 roky 1,29% fix 5 let
Napište nám
Napište nám